Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznická podpora s němčinou

referenční číslo: 9593 | aktuálnost: 28.10.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi s administrativou ve výrobní společnosti? Jste organizačně schopní a dokážete plynule hovořit neměcky? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost z Břeclavska hledá do svých řad nové spolupracovníky na pozici: ZÁKAZNICKÁ PODPORA S NĚMČINOU

Náplň práce

* zákaznická podpora * každodenní komunikace se zahraničím * tvorba dokumentů k expedici * plánování dodávek k zákazníkům * správa dat v interním systému * spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • krátkou praxi oblasti logistiky výrobní společnosti
  • německý jazyk - aktivní znalost
  • anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • orientaci na zákazníka

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Břeclavsko/Mikulovsko

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Služby, osobní služby, au-pair