Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér elektroschémat

referenční číslo: 11216 | aktuálnost: 22.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi z pozice konstruktéra, domluvíte se anglicky a orientujete se v elektro schématech? Hledáte pracovní příležitost v silné mezinárodní společnosti v Praze?

Pak je tato pracovní nabídka přímo pro Vás!
Neváhejte, reagujte na inzerát a zašlete nás svůj aktuální životopis.

Zahraniční společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledá posilu do týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR ELEKTROSCHÉMAT (45 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technické specifikace a analýz funkčnosti
  • Zpracování logických diagramů a elektro schémat a technické dokumentace
  • Spolupráce s projektanty a testovacími inženýry na přípravě automatické aplikace
  • Účast na vývoji nových produktů po elektrické stránce
  • Technická podpora zákazníkům

Požadujeme

  • Vzdělání v elektrotechnickém odvětví
  • Zkušenosti z pozice konstruktéra
  • Znalosti a vlastní tvorba elektro schémat
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Flexibilitu a kreativní myšlení

Nabízíme

  • 13. plat a 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost odborného růstu a kariérního postupu
  • Jazykové vzdělání a školící plán
  • Příjemné prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na dojíždění a stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika