Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr - slaboproud

referenční číslo: 13296 | aktuálnost: 11.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s podporou výroby, tvorbou návrhů pro zlepšení a vystudoval jste VŠ, technického zaměření? Je pro Vás řešení problémů výzva, samostatně uvažujete a dokážete se rozhodnout? Hledáte zázemí silné mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity?

Ano? Tak se chopte této pracovní šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

ELEKTRO INŽENÝR - SLABOPROUD

Náplň práce

  • Podpora výroby
  • Řešení vzniklých problémů
  • Navrhování možných technických zlepšení
  • Zvyšování kvality a optimalizace výroby
  • Práce s prototypy
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, fyzika apod.
  • Orientaci v elektrotechnice, mechanice apod.
  • Praxi na obdobné pracovní pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Týmového a komunikativního člověka

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu
  • Místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Technika, elektrotechnika, Strojírenství