Typ nabídky

Minimální mzda

účetní junior

referenční číslo: 13508 | aktuálnost: 06.02.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče do finančního oddělení výrobní společnosti. Máte-li aspoň roční zkušenost v účetnictví nebo jste absolvent ekonomického oboru?

Náplň práce

* Kontrola finanční rovnováhy v rámci interního systému - kontrola dat plateb * Kontrola faktur (včasné placení apod.) * Práce v týmu a sdílení informací v rámci oddělení

Požadujeme

  • Znalost podvojného účetnictví a účtování přijatých faktur
  • Praxi 1 rok v oblasti účetnictví nebo VŠ ekonomického oboru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé komunikativní úrovni - emailová komunikace
  • Znalost Excelu na středně pokročilé úrovni (denní práce s tabulkami)

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Pečlivé proškolení na pozici
  • Volitelná profesní školení

Místo výkonu práce: Chomutovsko

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika