Typ nabídky

Minimální mzda

Lékárník

referenční číslo: 10260 | aktuálnost: 15.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Lékárník

Náplň práce

Jste absolventy VŠ v oboru farmacie a hledáte stabilní práci na HPP? Komunikujete rádi s lidmi a zajímáte se aktivně o farmacii? Chcete se stát součástí týmu profesionálů? Tak neváhejte a reagujte na pozici: LÉKÁRNÍK (OD 25.000,-Kč)

Náplň práce

* příprava, kontrola a výdej léčiv * konzultace správného užívání léků * řízení práce farmaceutických asistentů * odborné poradenství zákazníkům

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • znalost interního lékárenského systému VÝHODOU
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • chuť do dalšího vzdělávání se

Nabízíme

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • profesní a osobní růst
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • Hledáme pro tyto lokality: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, kraj Vysočina

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie