Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro tester s angličtinou

referenční číslo: 13175 | aktuálnost: 09.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky? Chcete být součástí mezinárodního týmu a využít možnosti cestování v rámci služebních cest do zahraničí? Hledáte příležitost pro nastartování své kariéry?

Ano? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem elektro komponentů hledá člena týmu na pozici:

ELEKTRO TESTER S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Testování funkčnosti měníren (elektro, SW)
  • Zajištění případných náprav – malé úpravy na SW
  • Zpracování FAT reportů a protokolů
  • Komunikace s klienty po celém světě
  • Služební cesty do zahraničí - dobrovolné

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Praxi na podobné pozici – výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Proplácení přesčasů
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pružná pracovní doba, kariérní růst
  • Místo výkonu práce – Praha

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství