Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní technolog pro automotive

referenční číslo: 13266 | aktuálnost: 01.06.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte úspěšně za sebou studium technického oboru na vysoké škole? Můžete se pyšnit zkušenostmi z pozice technologa výroby? Angličtina Vám nedělá problém? Jste zodpovědní a cílevědomí? Ano? A co byste tedy řekli na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG PRO AUTOMOTIVE? Jedná se o pozici do společnosti s dlouholetou tradicí, která Vám umožní pracovat se špičkovými technologiemi! VÝROBNÍ TECHNOLOG PRO AUTOMOTIVE (30 – 40.000,-Kč)

Náplň práce

* zodpovědnost za přípravu montážních linek * příprava podkladů a školení pracovníků * úpravy výrobních zařízení dle aktuální potřeby * řízení přenosu technologií do zahraničí nebo v rámci ČR * uvolňování výrobních procesů

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost systému SAP a práce v CAD VÝHODOU
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • zkušenosti z obdobné pozice (technolog výroby)

Nabízíme

  • perspektivní uplatnění v oblasti automotive
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • místo pracoviště: Středočeský kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství