Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář elektroniky v automotive

referenční číslo: 12207 | aktuálnost: 01.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Tě vývoj nebo testování a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro/telekomunikace nebo IT?
Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky nebo německy?

Pak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis!

Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka, který bude mít na starosti VÝVOJ ELEKTRONIKY (od 30.000 Kč)!

Náplň práce

  • Koordinace projektů
  • Spolupráce při vývoji nebo testování
  • Komunikace s dodavateli
  • Reportování managementu společnosti
  • Zodpovědnost za kvalitu a správnost produktu

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro/telekomunikace/IT
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zálibu v automobilech a jejich elektronice
  • Ochotu se vzdělávat a rozvíjet se
  • Umění komunikovat a řešit vzniklé problémy

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kariérní i osobní růst
  • Jazykové kurzy
  • Nově vybavené pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné společnosti a další zajímavé benefity
  • Místo pracoviště: Praha/Mladá Boleslav

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství