Typ nabídky

Minimální mzda

Frézař - zakázková výroba

referenční číslo: 13434 | aktuálnost: 30.05.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučen v oboru obrábění na klasických frézách, nebo máte v této oblasti praxi? Orientujete se v technické dokumentaci? Chcete mít možnost práce na jednu směnu a vyhnout se stereotypu u společnosti zabývající se zakázkovou výrobou? Zavedená společnost, působící v oblasti strojírenství v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáta na pozici FRÉZAŔ – ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Náplň práce

* Obrábění na starších strojích * Frézování různorodých dílů * Čtení technické dokumentace * Tváření, vysekávání

Požadujeme

  • SŠ/ SOU – technického zaměření
  • Znalost obrábění na frézách
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní školení
  • Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba