Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog extruze plastů

referenční číslo: 12630 | aktuálnost: 11.05.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky vzdělán a máte blízko k plastové výrobě? Orientujete se v optimalizaci procesů a v technologických změnách v oblasti vytlačování plastů? V dané oblasti se můžete pochlubit rozsáhlými zkušenostmi a láká Vás zázemí menší společnosti s mezinárodní působností? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG EXTRUZE PLASTŮ.

Náplň práce

* Technologické postupy v oblasti extruze plastů * Zavádění nových materiálů * Optimalizace výrobních procesů * Zavádění nových technologií a forem do výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi v extruzi
  • Znalost plastových materiálů a jejich vlastností
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Sezonní odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v okrese Havlíčkův Brod

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství