Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s angličtinou/němčinou

referenční číslo: 9260 | aktuálnost: 23.11.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte nové zaměstnání ve stabilní společnosti? Chcete denně využívat anglický nebo německý jazyk? Baví Vás konstrukce, 3D programy a nejnovější technologie? Pak hledáme právě VÁS! Společnost v Pardubickém kraji hledá kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU

Náplň práce

* Tvorba výkresové dokumentace * Práce ve 3D konstrukčních programech * Komunikace s technology * Podpora při zavádění nových dílů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • Praxi v oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny/němčiny – denní komunikace se zahraničím
  • Zkušenost ve 3D programu Catia

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním konstrukčním týmu
  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Dovolenou navíc
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství