Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér junior s angličtinou

referenční číslo: 9259 | aktuálnost: 23.11.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Orientujete se v technické dokumentaci a zajímáte se o CAD programy? Chcete pracovat na vývoji komponentů pro automobilový průmysl a rozvinout tak svou kreativitu. Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní společnost, vyvíjející komponenty pro automobilový průmysl, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR JUNIOR S ANGLIČTINOU.

Náplň práce

* Tvorba výkresové dokumentace * Práce ve 3D konstrukčních programech * Podílení se na vývoji nových komponentů * Podpora při zavádění produktů do výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojní
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny/němčiny – denní komunikace se zahraničím
  • Zkušenost ve 3D programu.

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním konstrukčním týmu
  • Stabilitu výrobní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Služební cesty

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství