Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality senior

referenční číslo: 12437 | aktuálnost: 16.05.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí ve strojírenské společnosti? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu na Olomoucku? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás! Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY SENIOR (50 - 60.000 Kč)

Náplň práce

* zodpovědnost za zajištění kvality * vedení menšího týmu v oddělení kvality * tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D) * implementace nápravných opatření * řešení zákaznických reklamací * provádění auditů, reporting * občasné zahraniční služební cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně se zaměřením na strojírenství nebo kvalitu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • min. 3letou praxi na obdobné pozici (ideálně strojírenská výroba)
  • znalost ISO 9001, 14001
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • akce pro zaměstnance, kafeterie
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti