Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer výroby

referenční číslo: 12457 | aktuálnost: 23.11.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vstudoval jste vysokou školu a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než stočlenného kolektivu? Nemáte problém s komunikací v angličtině? Pak jste člověk, kterého hledáme! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí místo v kolektivu na pozici: MANAŽER VÝROBY

Náplň práce

* řízení výrobního oddělení * zajištění maximální produktivity práce * správa systému kvality * reportování výsledků výroby a kvality * zlepšování standardů výroby

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, technického zaměření
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost výrobních metod např. FMEA, Kaizen, Lean atd.

Nabízíme

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky, závodní stravování
  • mobilní telefon, služební automobil
  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba