Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zkušební laboratoře s AJ

referenční číslo: 13202 | aktuálnost: 08.06.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Zajímá Vás fyzika, matematika a vlastnosti materiálů? Chcete se věnovat testování a vývojovým zkouškám v automobilovém průmyslu? Ovládáte alespoň částečně angličtinu? Máte kreativní myšlení a jste týmový hráč? JSTE TO VY, KDO NÁM CHYBÍ! Výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici: INŽENÝR ZKUŠEBNÍ LABORATOŘE S AJ

Náplň práce

* Vyhodnocování zkoušek různých materiálů * Inovace testovacích metodik * Zpracování dat a vytvoření protokolu * Zodpovědnost za provedení zkoušek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtinu alespoň mírně pokročilou
  • Dobrou znalost práce na PC – MS Office, Labview, Inventor
  • Samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na ubytování
  • Místo výkonu práce: Okres Jičín/ okres Mladá Boleslav

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství