Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník – ocelové konstrukce

referenční číslo: 13419 | aktuálnost: 15.05.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste již unaveni směnným provozem? Nabízíme práci na jednu směnu!!! Víte, co obnáší práce zámečníka? Umíte alespoň trochu svařovat? Ozvěte se! Chceme Vás! Česká strojírenská výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad posilu na pozici: ZÁMEČNÍK – OCELOVÉ KONSTRUKCE

Náplň práce

* Zámečnické práce * Montáže ocelových konstrukcí * Spolupráce s výrobou * Drobné svářečské úkony

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi na podobné pozici
  • Dobrou orientaci ve výkresech
  • Pečlivost, loajalitu, samostatnost

Nabízíme

  • Práci na 1 směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Školení
  • Přivýdělky za přesčasy
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba