Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce pro plasty ČR a SK

referenční číslo: 13559 | aktuálnost: 06.03.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti fólií a plastů využívaných ve výrobních podnicích? Jste obchodník, který se nebojí komunikovat se zákazníky po celé České republice s občasnými návštěvami zákazníků na Slovensku? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Obchodní společnost mezi jejíž portfolio patří kromě chemických a plastových výrobků rovněž oleje a maziva pro průmyslové využití hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro PLASTY ČR a SK (od 40.000,- Kč)

Náplň práce

* rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky * akvizice nových zákazníků z řad foliářských podniků * prezentace výrobků společnosti * příprava cenových kalkulací a uzavírání smluv * poskytování poradenství v oblasti plastů * pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání podmínkou
  • zkušenosti v chemickém průmyslu
  • pokročilá znalost anglického jazyku slovem i písmem (denní využití)
  • znalost polypropylenových a polyethylenových plastů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat v rámci ČR a občas na SK
  • komunikativnost, obchodní dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s více než 25letou působností na trhu
  • auto i k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • odborné školení a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Česká a Slovenská republika (centrálu má společnost v Praze)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup