Typ nabídky

Minimální mzda

HR consultant sales & logistics Praha

referenční číslo: 13290 | aktuálnost: 13.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Chcete se podílet na úspěchu zavedené největší české personální agentury?

Pak hledáme právě Vás!

HR CONSULTANT SALES & LOGISTICS Praha (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Aktivní vyhledávání uchazečů na pracovní pozice
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Účast na jednáních a pohovorech u klientů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v personalistice nebo v personální agentuře výhodou
  • Anglický jazyk na běžné komunikativní úrovni
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti, tah na branku

Nabízíme

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Další nárůst mzdy v krátké době
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a odborného rozvoje
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup dle domluvy
  • Moderní kanceláře v centru Prahy (u metra Florenc)

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR