Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce/OBE

referenční číslo: 36032 | aktuálnost: 22.03.2024

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro obchodně personální společnost hledáme šikovné obchodní zástupce.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- Komunikace s klienty, vedení osobních jednání
- Udržování vztahů s klíčovými zákazníky
- Příprava cenových nabídek a kalkulací
- Aktivní vyhledávání nových zákazníků
- Návštěvy klientů ve svěřené oblasti
Zaměstnanecké výhody, benefity:
- práce ve stabilní společnosti
- auto i pro soukromé účely, notebook, mobil
- příspěvek na pojištění
- stravenky
- plat odpovídající zkušenostem
Místo pracoviště: Praha 8
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail recepce@karierasro.cz a uvádějte zkratku Obchod/OBE.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup