Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr / technolog

referenční číslo: 8-30-215906/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Procesní inženýr.
Místo pracoviště - Ostrov
Vaším úkolem bude zejména:

  • tvorba výrobních postupů
  • optimalizace výroby
  • hledání úspor ve výrobě
  • spolupráce s managementem a ostatními kolegy ve výrobě

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelné zkušenosti s optimalizací, produktivitou a kvalitou výroby
  • znalost výrobních postupů (svařování, montáž..)
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • otevřenou a komunikativní osobnost

Nabízíme

Benefity: Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí: * odměny na základě splněných cílů * závodní stravování V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství