Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby

referenční číslo: 8-30-216546/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří
Vaším úkolem bude:

  • organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti
  • spolupráce na tvorbě výrobních plánů, dohled nad jejich plněním
  • organizace směny a personální vedení pracovníků
  • reporting a plánování
  • kontrola a procesní řízení materiálového toku

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (ideálně strojní),
  • prokazatelnou zkušenost s vedením větší strojírenské výroby,
  • dobrou znalost procesů štíhlé výroby,
  • výbornou zkušenost s ERP systémy (Byznys, SAP, Navision, Oracle a jiné) a schopnost pracovat s daty,
  • schopnost motivovat a rozvíjet podřízené
  • jazyková vybavenost, NJ je podmínkou

Nabízíme

Benefity: Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí: * bonusy dle plnění cílů * závodní stravování V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management, Strojírenství