Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - Výzva i pro absolventy

referenční číslo: 92ED1998 | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

-Zpočátku Vás zaškolíme a budete provádět servis chladírenského zařízení v Praze a blízkém okolí
-Seznámíte se s fungováním většiny technických oddělení v ČR i v zahraničí (absolvujete 2-3 měsíční stáže ve výrobě, servisu, technické podpoře atd.)
-Během následujících 3 let Vám pak poskytneme kompletní zaškolení a know-how, abyste se mohli stát supervizorem chlazení s mezinárodní působností - expertem v oboru se všemi výhodami
-Poskytneme Vám možnost zajištění certifikace na F-plyny, pájení atd.
-Během pracovního poměru budete také intenzivně navštěvovat jazykové kurzy, abyste časem mohli pracovat na technicky zajímavých zahraničních projektech

Požadujeme

-SŠ/SOU v technickém oboru, např. elektro, chlazení atd.
-Alespoň částečná znalost NJ nebo AJ podmínkou (jednoduchá písemná a telefonická komunikace)
-Aktivní přístup k práci, ochotu učit se cizí jazyky
-Zájem o techniku a servisní práci
-Znalost práce s PC
-Řidičský průkaz sk. B a zájem často cestovat

Nabízíme

-Zázemí mezinárodní expandující společnosti
-Různorodou a perspektivní práci
-Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby)
-Po zaškolení špičkové vybavení pro výkon práce, vč. servisního vozu
-Zajímavé mzdové ohodnocení
-Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
-Dotované stravování
-5 týdnů placené dovolené
-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Kamarytova 2689, České Budějovice, 37006

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy