Typ nabídky

Minimální mzda

Podlahář - Německo - nástupní prémie 500 euro!

referenční číslo: 406EF41B | aktuálnost: 21.12.2017

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Láká tě pracovat v solidní německé firmě? Chceš se podílet na zajímavých projektech a získat nové zkušenosti? Práce mimo domov pro Tebe není překážkou? DREMO nabízí šikovným podlahářům a parketářům práci na dobu neurčitou a zaručuje pracovní vytížení po celý rok.

Náplň práce:

  • pokládání textilních a elastických podlahových krytin, parketů a dalších typů, např. PVC, gumové podlahové krytiny, korek, linoleum, koberce, plovoucí podlahy, obklady schodů a zdí
  • příprava podkladu (např. tmelení, broušení, pokládání dřevotřísek a fermacellových desek)
  • měření, řezání, případně střih a upevnění podlahové krytiny
  • příprava a montáž lišt
  • opravy (např. výměna a oprava podlahových desek)
  • čistění podlahových krytin
  • péče o podlahové krytiny

Požadujeme:

  • výuční list v oboru nebo víceletá praxe
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • slušné vystupování
  • samostatnost, výborná pracovní disciplína
  • flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách
  • řidičský průkaz a vlastní automobil
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Nabízíme:

  • výdělek podle zkušeností, znalostí, nároků na zodpovědnost v rámci daného nasazení, místa nasazení
  • výdělek skládající se z tarifní hodinové mzdy a z diet (nedaněných příspěvků na ubytování a dopravu) - ca od 2200 do 2600 Euro čistého měsíčně vč. diet
  • příplatky za přesčasy, práci o svátcích, noční práce
  • konkrétní platovou nabídku Vám poskytne odpovědný disponent na základě posouzení Vašich podkladů a pohovoru s Vámi

Dále nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jistotu práce po celý rok bez přestávek
  • sociální pojištění a tarifní platy
  • příspěvky za přesčasovou práci, práci o svátcích a noční práci
  • diety - příspěvky na ubytování, na dopravu
  • min. pracovní dobu 40 hodin týdně
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • na přání peněžní zálohy týdně na Váš účet
  • bezpečnostní vybavení a ochranné oblečení v případě potřeby
  • vybavení základním pracovním nářadím v případě potřeby
  • zajištění ubytování

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 72 000 - 84 000 Kč

Místo pracoviště: Mengsstr. 4, Dresden, 01139

Region: Německo

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity