Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Programátor C# – i absolvent

referenční číslo: 91A3DEEC

Náplň práce

• Vývoj špičkových aplikací na platformě .NET
• Analýza požadavků, návrh, příprava podkladů k realizaci
• Podpora existujících aplikací
• Práce v rámci mezinárodního týmu IT

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru IT nebo SŠ s praxí ve vývoji SW
• Dobrá znalost C#
• Dobrý přehled v současných technologiích pro vývoj aplikací
• Zkušenosti s nástroji DevExpress vítány
• Ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení, analytické myšlení
• Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy