Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníci informačního servisu-HPP, FIX, bonusy, 25-45 000 Kč

referenční číslo: 94514747 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Náš klient hledá pro dlouhodobou spolupráci aktivní a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a hledají pracovní pozici s možným profesním a karierním růstem.

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- dobrou znalost českého jazyka

Kandidáti absolvují velmi podrobné zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - tedy vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce:
- telefonická a emailová komunikace se zájemci o služby (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu firmy nebo z firemní reklamní kampaně, následná administrativní podpora klienta)
- občasná osobní jednání s klienty v sídle firmy
- týmová spolupráce se zkušenými kolegy
- aktivní růst a rozvoj v rámci společnosti
- administrativní činnost, support, reporting
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Nabízíme:
- zázemí pobočky mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- motivační mzdové ohodnocení - možnost velmi nadstandardních výdělků
- moderní a atraktivní pracovní prostředí
- práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti
- možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje - kariérní růst

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity