Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér světelných reklam (H3989)

referenční číslo: E13E59A4 | aktuálnost: 24.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• zhotovování konstrukčních výkresů a kusovníků v Inventoru, jejich archivace ve Vaultu, tisk výkresů pro výrobu
• příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů
• zhotovování a optimalizace LED prosvětlení nápisů a transparentů dle požadavků zákazníků
• kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, případně jejich obstarání v Německu
• definice výrobních objednávek - kusovníky, pracovní plány
• na základě požadavků kontakt s vedoucími projektů a odpovědnými osobami v Německu
• cenové kalkulace na základě stávajích kalkulačních procesů
• podpora při zhotovování grafických podkladů pro stavební povolení

Požadujeme

SŠ/VŠ technikého směru, znalost práce: AutoCAD Inventor, Vault, MS Office, CorelDraw; víceleté zkušenosti v konstrukci; znalosti materiálů kov/plast/sklo; aktivní znalost NJ (popř. AJ) pro komunikaci s Německem

Nabízíme

práce ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení 28 - 35tis. Kč, zajímavá a různorodá práce, nástup možný dohodou, poskytnutí zaškolení do problematiky

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: cenař/kalkulant, přípravář, rozpočtář/kalkulant, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení