Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konzultant IT/technik IT

referenční číslo: 022B39E0 | aktuálnost: 13.03.2024

OBIS s.r.o.

Softwarová firma hledá kolegy se zájmem o informační technologie schopné analyzovat požadavky zákazníků, navrhovat nová řešení, identifikovat problémy s možností naučit se programovat a pracovat s databázemi.

Náplň práce

konzultant IT, technik IT, řešení specifických požadavků zákazníků, správa, profylaxe a podpora rozvoje autorského IS, konzultace se zákazníkem, úzká spolupráce na vývoji a úpravách SW s vítanou možností uplatnění vlastních nápadů a postřehů vedoucí ke kvalitě softwarového řešení, provádění kontrol funkčnosti SW a oprav instalací

Požadujeme

spolehlivost a soběstačnost, intuitivní znalost výpočetní techniky a SW a zájem o zdokonalování, skutečný zájem o kvalitně odvedenou práci a zapálení pro věc

Nabízíme

individuální osobní přístup, nadstandardní podmínky, možnost profesního růstu, dlouhodobá spolupráce, možnost home office a volné pracovní doby, možnost uplatnění vlastních nápadů a podílu na rozvoji a budoucím směřování firmy

Mzda: 40 000 - 200 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Přátelství 986/19, Praha 22, 104 00

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce aplikací, správce aplikačního SW, support IS, tester

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty