Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výrobní linky - polymerbeton, pozice vhodná pro muže, 90 Kč/hod + příplatky, stravenky

referenční číslo: 3318B8CA | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových roštů, hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výrobní linky – polymerbeton.

Náplň práce

- práce na různých pozicích výrobní linky polymerbetonových odvodňovacích žlabů
(obsluha stroje, péče o formy, vyjímání žlabů z formy, začišťování, manipulace se zbožím a paletizace)
- práce v týmu

Požadujeme

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- vyučení, příp. nedokončený učební obor
- dobrá pracovní morálka, zájem o nestereotypní práci, technické myšlení výhodou

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní