Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní inženýr projektu

referenční číslo: AA770AE1 | aktuálnost: 18.08.2022

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL je lídrem českého developerského trhu. Již od roku 1992 staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 55 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům.

Máte zkušenosti s projektováním a navíc dokážete koordinovat tým? Pokud ano, budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu technické přípravy staveb.

Co bude Vaším úkolem:

  • Řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace pro výstavbu bytových domů, komunikací a sítí
  • Spolupráce s odpovědnými projektanty při stanovení základní koncepce staveb
  • Předvídání vzniku problémů a hledání vhodných technických řešení
  • Cenová optimalizace projektu
  • Řízení kolektivu projektantů a subdodavatelů projektu od stupně nabídky až po projekt pro realizaci
  • Plánování projektu – časové i finanční
  • Odpovědnost za technické řešení projektu i za splnění termínů
  • Předávání podkladů pro zpracování nabídek do výběrových řízení
  • Zpracovávání stanovisek k oponenturám projektů

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ stavebního směru
  • Nejméně 5 let praxe v projektování
  • Znalost Autocadu podmínkou
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Osobní přístup a časová flexibilita

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Autorizace v oboru
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • Kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 700.000 – 960.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 58 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 19, Praha 7, 170 00

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: architekt, developer, projektant, přípravář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské