Typ nabídky

Minimální mzda

IT Konzultant | služební automobil | Home office

referenční číslo: 37537 | aktuálnost: 22.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma poskytuje konzultační služby spojené s technologiemi SAP v oblasti výroby a řízení kvality. Místo pobočky: Liberec, ale konzultanti mají možnost až 100 % HO nebo jsou vysláni k zákazníkům. Do kanceláře je potřeba se otočit jen třeba 1x za měsíc, takže pokud nejste z okolí Liberce nezoufejte a čtěte dál!
Budete konzultantem pro oblast řízení změn a testování pomocí specifického software nadnárodní firmy SAP. Mezi zákazníky patří významné firmy jako ČEZ, Ministerstvo vnitra, Škoda Auto, apod. Můžete pracovat z domova, z kanceláře v Liberci a dost času budete trávit i v terénu u zákazníků. Je potřeba, abyste byli komunikativní a prozákaznicky orientovaní a měli přehled v oblasti IT (vývoj SW nebo využití SW pro řízení ve větších firmách).  Firma má prostor pro zaučení i nadějných absolventů VŠ z oboru IT, takže i nováčci na trhu práce bez praxe mají velkou šanci!

Požadujeme

Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT nebo předchozí praxi Znalost výrobních procesů a modulu PP SAP  Základy programování SAP Je také potřeba se domluvit anglicky: jak slovně, tak písemně A hledámě člověka komunikativního a akčního, který se nebojí komunikace se zákazníky a je týmový hráč: týmová spolupráce a firemní akce jsou pro současné zaměstnancem základem fungování

Nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení Volná pracovní doba Home Office Možnost služebního auta k osobnímu využití (po zahájení samostatné práce) Žádný korporát, ale česká firma s neformální firemní kulturou Firemní vybavení (telefon, počítač, připojení atd.) Přístup k placeným informacím ze světa SAP pro vzdělávání a rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Liberecký kraj

Obor: IT - prodej a služby