Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Právník / Energetika

referenční číslo: 1604106585 | aktuálnost: 27.11.2022

Pražská teplárenská a.s.

Pražská teplárenská a.s. je členem přední evropské energetické skupiny VEOLIA a patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy.

Pracovní náplň:

• poskytování právní podpory obchodnímu úseku společnosti
• tvorba smluvních dokumentů
• zastupování společnosti před soudy a správními orgány
• jednání se zákazníky a klienty
• právní pomoc dalším útvarům společnosti
• zajištění výkladu právních norem a zpracovávání právních stanovisek

Vhodný kandidát má:

• VŠ vzdělání – právnická fakulta, magisterské studium
• praxi v oblasti občanského a obchodního práva alespoň 3 roky
• zkušenost s procesním právem
• přiměřenou znalost práva EU
• znalost AJ
• komunikační dovednosti, flexibilitu, spolehlivost, preciznost
• znalost energetického práva výhodou
• profesní zkoušky (justiční, advokátní atd.) výhodou

Nabízíme vám:

• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)
• příležitost proniknout do specifik energetické společnosti a možnost dále se rozvíjet v přátelském prostředí právního týmu
• pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, tj. 7,5 hod. denně
• 8 dnů dovolené navíc, tj. 28 dnů celkem
• benefity dle vlastní volby (systém cafeterie) - lze čerpat na pojištění, sport, cestování, kulturu a péči o zdraví; při převodu na pojištění je to 30 000 Kč ročně
• stravenky v hodnotě 110 Kč (s firemní dotací 79 Kč)
• nadstandardní péči o zdraví zaměstnanců a jejich blízkých v rámci programu Veolia Health Care a očkování proti vybraným nemocem
• kartu MultiSport
• možnost výhodně a bezpečně investovat do zaměstnaneckých akcií
• pracoviště v oddělené kanceláři Praze Holešovicích s možností parkování

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Justice, právo, legislativa

Profese: advokát, advokátní a notářský koncipient, notář, právník, soudce, asistent soudce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce