Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - dlouhodobá brigáda

referenční číslo: 1590378592 | aktuálnost: 09.06.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost v oblasti bednění a lešení, hledáme nové kolegy na pozici Projektant.
Společnost dává příležitost studentům VŠ získat praxi a podílet se na zajímavých projektech. Jedná se o dlouhodobou brigádu s možností přejít na plný úvazek.
Vaše náplň práce:

  • návrh kladečských plánů bednění pro monolitické konstrukce v programu AutoCAD
    Očekáváme:
  • student VŠ, stavební zaměření – nejlépe pozemní stavby (pozice je vhodná pro všechny studenty bez rozdílu ročníku, který právě studují)
  • základní znalost AutoCAD
  • orientace ve statice
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy z Německa, školení)
  • zodpovědnost
  • samostatný přístup k práci
  • docházka alespoň 1 den/týden
    Nabízíme:
  • možnost získat praxi a podílet se na zajímavých projektech
  • zaučení a vedení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • společnost je otevřena s Vámi řešit individuální nastavení
  • plat 150 – 200 Kč/h
  • forma spolupráce na DPP, poté možnost přejít na HPP
  • docházka alespoň 1 den v týdnu (dle Vašich preferencí)
  • po zapracování možnost práce na home-office
  • nástup možný dle dohody
  • kanceláře: Jesenice u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 10 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jesenice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita