Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

IT konzultant

referenční číslo: 38543 | aktuálnost: 10.09.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi juniorní člověk, kterého baví IT a chce super pracovní příležitost, kde se připojí k týmu profíků, kteří ho povedou jako mentoři k lepším výsledkům? Jsi seniornější IT specialista, co hledá nové pracovní uplatnění ve firmě, která roste a rozvíjí se každým dnem? Pro vás oba je tato pracovní šance v moderní IT společnosti, která působí po celé republice u významných zákazníků a nabízí jim řešení na míru. Místo výkonu práce: centrum Ústí nad Labem a také 2-3 dny v týdnu homeoffice
každodenní podpora zákazníků v oblasti IT, buď na dálku nebo přímo u klienta implementace různých úloh a řešení spolupráce na větších projektech podílení se na dalším rozvoji portfolia produktů, řešení a nabízených služeb prezentace a konzultace produktů a řešení u zákazníků

Požadujeme

k této práci je potřeba mít minimálně středoškolské vzdělání technického směru komunikativní angličtinu, kterou využiješ každý den velkou výhodou, skoro až podmínkou je praxe v oboru IT - min. 2 roky další výhodou jsou znalosti cloudových řešení, dále Office 365, Microsoft Azure, bezpečnost onprem nebo cloud být aktivní řidič nesmíme zapomenout také na vlastnosti jako je samostatnost, analytické myšlení a drive do práce - věř, že to je k této práci potřeba, jelikož tým, do kterého budeš patřit je plný odborníků, kteří rádi uvítají nový pohled na věc a aktivní přístup

Nabízíme

spolupráce na zajímavých projektech u významných klientů finanční ohodnocení dle seniority Multisport kartu homeoffice sick days teambuildingy víc než jednou za rok super tým a zázemí moderní IT společnosti působící na evropském trhu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek