Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

IT Konzultant – vhodné i pro juniory

referenční číslo: 37531 | aktuálnost: 30.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

IT Konzultant – vhodné i pro juniory

Náplň práce

Jste komunikativní a zajímáte se o IT? Česká IT firma s mezinárodní působností hledá IT konzultanta, který bude tvořit most mezi firmou a klientem. Budete zodpovědní za implementaci vyvíjených systémů u zákazníka a za jejich podporu.
Máte rádi pestrou práci s možností profesního rozvoje? Zde máte možnost profilace do toho, co vás nejvíce baví či zajímá. Velkou součástí práce je analýza technických požadavků klientů, jejich konzultace a podpora při zavádění či optimalizaci SW. Součástí práce je i manuální testování na uživatelské úrovni a reporting chyb. Zde se ale nemusíte zastavit, a pokud budete šikovní, budete mít prostor chyby sami řešit. Můžete i psát testovací scénáře, podílet se na tvorbě šablon či pracovat s datovými formáty. Zkrátka budete mít možnost rozvoje v tom, v čem budete chtít. Součástí práce jsou i pravidelné cesty za klienty a jejich podpora (L2 Support).

Požadujeme

Důležitý je pro nás technologický background, drive a chuť dál profesně růst. Pokud máte předchozí zkušenost na pozici s L2 Supportem, umíte skriptovat (v libovolném jazyce) a orientujete se v datových formátech (XML), pak máte téměř vyhráno. Vzhledem k nadnárodní působnosti je pro nás důležitá angličtina na komunikativní úrovni. A kvůli cestám za klienty řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Možnost profesního růstu za podpory zkušených kolegů v příjemném prostředí šestičlenného týmu. Můžete pracovat na HPP i na IČO, s možností částečného homeoffice. Sídlíme v Brně a v Opavě. Navíc jdeme s dobou a snažíme se dbát na rozvoj a karierní růst kolegů stejně tak jako na zavádění nejmodernějších technologií. Samozřejmostí je i balíček benefitů jako: výuka jazyků, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexibilní pracovní doba či HW a internet z domova.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek