Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (40-55000 Kč)

referenční číslo: 26500 | aktuálnost: 22.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Tě tvořit neustále něco nového ? Chceš pracovat ve společnosti, kde kolegové táhnou za jeden provaz? Pak Neváhej a pošli mi tvůj životopis.

Rozšiř náš tým a buď náš nový:

KONSTRUKTÉR (40-55000 Kč Kč)

Náplň práce

  • Spolupracovat v týmu konstruktérů na projektech
  • Projektovat v konstrukčních programech
  • Kontrola prototypů a jejich vylepšování
  • Správa výkresové dokumentace
  • Spolupráce se zákazníky a členy týmů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost projektování v některém konstrukčním systému
  • Anglický či Německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Prostor pro kariérní růst
  • Podporu kolegů a týmovou práci
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Místo pracoviště - Praha východ nebo Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství