Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Operátor výroby léků

referenční číslo: 36610 | aktuálnost: 17.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Operátor výroby léků

Náplň práce

Nabízíme volná pracovní místa na pozici operátor výroby léků ve farmaceutické společnosti. Pokud Vám nevadí práce v nepřetržitém provozu a práce se nebojíte, tak čtěte dál.
Podílet se na výrobě sterilních přípravků Obsluhovat výrobní zařízení a provádět jejich pravidelnou sanitaci Kontrolovat kvalitu výrobků Vést záznamy ve výrobní dokumentaci Dodržovat hygienické požadavky pracoviště

Požadujeme

SŠ/SO (výhodou -chemie, farmacie, potravinářství) Zkušenost s obsluhou výrobních zařízení a zásad správné výrobní praxe Předchozí praxe ve farmaceutické či potravinářské výrobě výhodou Důslednost a samostatnost Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Mzda až 29 900 Kč (základní mzda 28 000 Kč + 1 000 Kč po zaučení + 900 Kč bonus) 25 dní dovolené Dotované stravování v závodní jídelně Cafeterie v hodnotě 11 000 Kč ročně Lokalita Praha-Dolní Měcholupy A další zajímavosti!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek