Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Product Manager ICT - Praha

referenční číslo: 36600 | aktuálnost: 17.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Product Manager ICT - Praha

Náplň práce

Pro našeho klienta, který vybudoval silnou skupinu společností v ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0 z České a Slovenské republiky, hledáme profesionála, který bude odpovědný za produktové portfolio v oblasti cloudových služeb, IT infrastruktury a digital workplace.
Odpovědnost zejména za tyto typy produktů: privátní a hybridní cloud, cloud-native platformy, device as a service apod. Zavádění nových produktů a služeb pro firemní zákazníky – produktové specifikace, definice procesů, koordinace implementace (spolupráce s techniky, projektové řízení), testování, aktivity spojené s uvedením na trh. Podpora obchodu a B2B prodeje – školení, prodejní argumenty, analýza trhu. Komunikace s dodavateli, jejichž řešení a platformy jsou pro služby využívány. Mapování a konsolidace produktového portfolia jednotlivých společností  Analýza trhu, konkurence a trendů. 

Požadujeme

Zkušenost z oblasti produktového managementu či presales, ideálně v oblasti ICT, telekomunikací, případně jiných služeb poskytovaných na síti internet (např. hosting). Zkušenosti s projektovým řízením. Komunikační schopnosti (interní školení a prezentace).

Nabízíme

5 týdnů dovolené, home-office a další benefity Příjemný kolektiv a pracovní prostředí Podporu v oblasti vzdělávání a certifikací Prostor pro růst a zvyšování kompetencí Zajímavé externí i interní projekty

Region: Česká republika

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek