Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik pro řídící systémy (35 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 29498 | aktuálnost: 23.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání elektrotechnického oboru a zkušenosti na jakékoliv pozici v oblasti elektra? Máte znalosti programování PLC a vyhovuje Vám práce na směny?

Pro významného a úspěšného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

ELEKTROTECHNIK PRO ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY (35 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění údržby a prevence řídících systémů
  • Zajištění bezporuchového chodu systémů
  • Pravidelné aktualizace technické dokumentace
  • Plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ elektro
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ŘP sk B
  • Platnou vyhlášku 50/6

Nabízíme

  • Práci pro stabilní společnost
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Prémie
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika