Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Obchodník/ce, IČO, 90 - 110 000 Kč, lze kdekoliv

referenční číslo: 627926ebe743b73a542124a2 | aktuálnost: 02.06.2022

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obchodník/ce, IČO, 90 - 110 000 Kč, lze kdekoliv

Popis pozice

V rámci podpory petice na podporu jednoho z prezidentských kandidátů v prezidentské volbě v roce 2023 hledáme aktivní obchodníky a obchodnice na projekt sběru podpisů podporovatelů pro možnost prezidentské kandidatury tohoto kandidáta.

 

Jedná se o projekt v délce cca 1,5 - 2 měsíce, na full time, na IČO, odměna za každého podepsaného podporovatele je 30 Kč. Při denním objemu cca 100 - 120 podpisů je měsíční fakturace cca 90 - 110 000 Kč. (podepsaný podporovatel na petici se nijak nezavazuje daného kandidáta volit, může také, samozřejmě, podepisovat bez omezení petice i pro jiné kandidáty).

 

Práci lze vykonávat skutečně kdekoliv a kdykoliv, odměna je vyplacena za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele.

 

Pokud máte k dispozici vlastní obchodní tým, může se Vaše odměna znásobit !!

 

Tato práce je vhodná pro všechny, kterým nedělá problém oslovit potenciální podporovatele, a požádat je jejich podpisem pod petici o podporu slušného prezidentského kandidáta.


Uvítáme:

- aktivní obchodní praxi, schopnost aktivně jednat se zákazníky

- schopnost věnovat se tomuto projektu v rozsahu následujících cca 1,5 - 2 měsíce

- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost zcela samostatné práce

- začátek spolupráce - kdykoliv, možno ihned

Nabízíme:

- možnost získat vysokou odměnu na IČO za jednoduchou a nenáročnou práci, kterou lze vykonávat kdekoliv budete sami chtít

zajímavou odměnu na IČO, ve formě 30 Kč za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele na petici, celkově cca 90 - 110 000 Kč / měsíc, a více.
- začátek spolupráce - kdykoliv, možno ihned

Informace o Vás (případně Váš jednoduchý životopis), prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 90 000 - 110 000 Kč

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Ostatní

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ