Typ nabídky

Minimální mzda

IT helpdesk engineer (25-40.000 Kč) Uherské Hradiště

referenční číslo: 25035 | aktuálnost: 19.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s prací na Helpdesku a zákaznickou podporou pokročilých aplikací? Umíte si poradit i s pokročilým nastavením a užitím aplikací Windows 7-10 a Windows server 2008–2016?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost poskytující IT služby, se sídlem v Uherském Hradišti, hledá posilu do svého Helpdesk týmu na pozici:

IT HELPDESK ENGINEER (25-40.000 Kč) Uherské Hradiště

Náplň práce

  • podpora zaměstnanců a zákazníků s každodenními uživatelskými problémy
  • analýza požadavků a jejich následné řešení
  • prioritizace a eskalace tiketů
  • spolupráce s kolegy v týmu
  • kontakt i se zahraničními zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenost s prací na Helpdesku
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost aplikací Windows 7-10
  • znalost Windows server 2008-2016
  • znalost MS SQL
  • Linux výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na HPP
  • práce vhodná pro ženy i muže
  • místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby