Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor/-ka robotů - svařování (41-58.000 Kč)

referenční číslo: 27567 | aktuálnost: 20.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického zaměření a bez problémů dokážete pracovat dle výkresové dokumentace? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy?

Pokud ano, neváhejte a pošlete mi ještě dnes svůj životopis!

Obchodně výrobní společnost hledá do svého týmu učenlivého kolegu/kolegyni na pozici:

PROGRAMÁTOR/-KA ROBOTŮ - SVAŘOVÁNÍ (41 - 58.000 Kč)

Náplň práce

  • programování svařovacího robota
  • testování programů a jejich optimalizace
  • provádění vzorkování
  • kontrola kvality výsledných svárů
  • příprava pro sériovou výrobu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na kovovýrobu
  • orientaci v technických výkresech
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost svařovacího procesu a zkušenost z programováním robota VÝHODOU
  • ochota práce na dvousměnný provoz

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • bonusový systém
  • profesní růst
  • řešení dopravy do zaměstnání
  • závodní stravování
  • práci na HPP
  • nástup možný IHNED
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Domažlicko

Mzda: 41 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství