Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor lepení bez víkendů 25. - 27.000 Kč

referenční číslo: 28824 | aktuálnost: 27.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný, spolehlivý a chcete se podílet na výrobě produktů, které se vyváží do celého světa?
Chcete platově i kariérně růst? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis nebo mi zavolejte!

Náplň práce

  • Lepení s maskovací páskou
  • Tmelení, lepení, montování
  • Práce s technickou dokumentací
  • Měření
  • Dodržování různých pracovních postupů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Ochotu pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu
  • Zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracované zaškolení
  • Stravenky
  • Směny bez víkendů
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • Příplatky nad rámec ZP
  • Po zkušební době možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, známých* až 4 tel. čísel)
  • Zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba