Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista Call Centra – AAA Auto

referenční číslo: A8778 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Popis

Jsme kolektiv mladých lidí a máme otevřené dveře pro každého, kdo chce pracovat. U nás se naučíš komunikovat a prodávat na profesionální úrovni. Specialisté našeho Call Centra jsou zdrojem talentů pro manažerské pozice ve společnosti, záleží jen na tobě …

Náplň práce

* Budeš mluvit s klienty, kteří nás sami oslovili (žádné volání „studených kontaktů“)
* Informovat zákazníky o podmínkách prodeje či výkupu vozů
* Domlouvat schůzky s prodejci, kteří si obchod převezmou

Nabízíme

* Nástupní mzda 25 000 Kč, po zapracování až 50 000 Kč, včetně bonusů
* Kariérní růst
* Práce na HPP na dobu neurčitou
* Motivační programy, soutěže a teambuildingové akce
* Zvýhodněné tarify s T-mobile pro sebe i celou rodinu
* Slevy od partnerů naší společnosti (kultura, sport, autoškola a další)
* Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu)

Požadujeme

* Chuť učit se novým věcem
* Chuť pracovat a ovlivnit výši své výplaty
* Pozice je vhodná pro absolventy

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hrušovská 2678/20, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Profese: finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, finanční specialista, konzultant, leasingový specialista, obchodní zástupce, telemarketing, telesales, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy