Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

.NET developer

referenční číslo: 1574543458

O nás

Tým Identita vyvíjí aplikace pro podporu autentizace a autorizace klientů internetového bankovnictví i dalších aplikací - ať už spořitelních nebo dalších subjektů. Naším cílem je, aby tyto základní funkce pracovaly maximálně spolehlivě a rychle. Pracujeme se špičkovou technologií, jsme mezi prvními bankami, které umožňují identifikaci pomocí Bankovní identity, vyvíjíme též do cloudu. Tým Identita funguje do velké míry nezávisle, v týmu jsou seniorní vývojáři, vlastní testing, analýza i byznys a práce squadu díky tomu velmi rychle odsýpá. Je to ideální příležitost pro vlastní rozvoj i smysluplnou práci.

Co vás čeká a nemine:

  • Budete vyvíjet moduly pro správu identity klientů do České spořitelny, jedná se spíše o technologické než “obchodní” funkčnosti
  • Aplikace píšeme v .NET Core a ASP.NET Core a nasazujeme do cloudu
  • Pokud budete mít přesah do FE vývoje, bude to super (používáme MVC a  Vue.js, ale není to těžiště naší práce)
  • Dáváme si záležet na čistém, bezpečném a efektivním kódu
  • Máme automatizované testy, které je potřeba udržovat a rozvíjet
  • Aplikace nejen rozvíjíme, ale také o ně pečujeme. Společně s týmem se tak budete podílet i na podpoře provozu (DevOps) - k tomu používáme třeba Dynatrace, Grafanu, Elastic, Kibanu
  • IT svět banky je velice komplexní - dostanete možnost ho prozkoumat a budete mít možnost ho technologicky posouvat dále
  • Společně s týmem budete zodpovědní za dosahování vytyčených cílů
  • Řádně si osvojíte Agile :-)

Bez čeho se neobejdete:

  • Znalosti C#, .NET Core, ASP.NET Core, základy SQL
  • Aplikace verzujeme v GITu, build a CI/CD pipelines máme většinou v Azure DevOps, nasazujeme na aplikační servery a nově též do OpenShiftu
  • Chuťi učit se nové věci a dále se posouvat :-)

U nás získáte:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
    Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:
  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita