Team Leader úseku kontroly kvality

referenční číslo: 9-18-381572/JD

Náplň práce

Na pozici Team Leader úseku kontroly kvality hledáme zkušeného člověka s vedoucími schopnostmi, který již má praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti.
Budete zodpovídat za řízení úseku vstupní kontroly kvality a blokačního skladu.
Co se od Vás bude očekávat?

  • Koordinace týmu lidí v blokačním skladu a vstupní kontrole
  • Zodpovědnost za pořádek v oblasti své působnosti
  • Provádění kontroly přípravy a dokončení přejímek neshodného materiálu s dodavateli
  • Spolupráce s inženýry kvality
  • Zodpovědnost za inventurní shodu zablokovaných dílů se systémem (QAD)
  • Zpracování podkladů o vyšrotovaném materiálu pro management, výrobu a oddělení kvality
  • Zastupování podřízených pracovníků při jejich nepřítomnosti

Výhodou u této pracovní pozice je práce pouze na denní směnu a možnost nástupu ihned.

Požadujeme

  • 2 roky zkušeností v procesu řízení kvality
  • Zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost MS Excel - pokročilá úroveň
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na dopravu 3 Kč/km * Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí * Flexipass - 400 Kč/měs. * Obědy zdarma * Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití * Příspěvek na penzijní připojištění * Jazykové kurzy, odborná školení * Firemní akce * Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky * Možnost kariérního růstu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek