Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme operátory výroby do Prahy! Mzda 30 000 – 45 000 Kč měsíčně.

referenční číslo: 31740 | aktuálnost: 06.09.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost PRAKAB rozšiřuje svou výrobu a hledá nové kolegy/kolegyně na pozici OPERÁTOR VÝROBY. PRAKAB je předním výrobcem energetických a telekomunikačních kabelů a právě tento rok slaví 100 let od svého založení. Kabely společnosti PRAKAB najdete např. v pražském metru, vídeňském metru nebo v Národním muzeu. Pokud se také chcete stát součástí společnosti, kde výsledky vaší práce budou vidět po celé Evropě, tak nám o sobě rozhodně dejte vědět.
Náplní práce kabeláře je řízení, obsluha a nastavování kabelářských strojů a výrobních linek a obalování kabelových duší. Během vaší směny si budete hlídat přidělenou linku, případně nastavíte/upravíte co je třeba – teplota, barva, rychlost linky, apod. Linku si vždy zkontrolujete a přeberete od předchozí směny a stejně tak jí potom předáte směně další. K práci kabeláře si nemusíte kupovat žádné speciální vybavení, vše dostanete na místě.

Požadujeme

Hledáme manuálně zručné kolegy v dobré zdravotní kondici, kteří se nebojí práce. Zkušenosti jsou samozřejmě výhodou, ale určitě ne podmínkou. Vše vás rádi naučíme.

Nabízíme

Stabilní práci na hlavní pracovní poměr (smlouvu na dobu určitou s možností převodu do kmene).
Můžete si vydělat průměrně 30 000 – 45 000 Kč. Je to velké rozpětí, ale vše bude záležet jen na vaší šikovnosti a ochotě učit se.
K základní mzdě dostanete:
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování, stravenky
- Firemní jídelnu – na výběr až z 5 jídel každý den
- Nadstandartní příplatky
- Práci v nepřežitém provozu (12 hod směny) – za měsíc máte tedy v průměru 15 dní volna
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 1 000 Kč.
- Multisportkartu (spoluúčast 100Kč), možnost zřízení doprovodné karty
- Benefitní kartu Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou…
- Možnost výhodných tarifů od T-mobile až pro 5 sim karet
- Řádné zaškolení
- Příjemné pracovní prostředí s kolegy co jsou vždy ochotni pomoct
Přímo u nás staví autobus, bez problémů se tedy do práce dostanete MHD, můžete ale klidně přijet také autem – k dispozici je firemní parkoviště.

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek