Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí automobilů - Brno

referenční číslo: A10487 | aktuálnost: 26.10.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe!

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:

* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)

* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)

* Posouzení vizuálního stavu vozidel

* Nacenění možných oprav

* Prezentaci finální cenové nabídky

* Drobné papírování

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti

* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat

* Chuť dotahovat věci do konce

Máš v některém z těchto bodů pochybnosti? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

* Garantovanou mzdu ve zkušební době 32 000 Kč

* Smlouvu na dobu neurčitou

* Pracovní doba po - pá

* Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat

* Školící programy vlastní tréninkové akademie

* Přátelský a dynamický kolektiv

* Podpora od nadřízeného v každém okamžiku

* Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

Mzda: 32 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Černovická 1183/38, Brno, 618 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: nákupčí, nákupčí, kupec, obchodní zástupce, péče o zákazníky, pracovník nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení