SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE | až 40 000 Kč

referenční číslo: 16-3-381439/JD

Náplň práce

Jsi komunikativní, energický a máš rád práci s lidmi? Baví tě hledání optimálních řešení, která však nejsou nijak nátlaková, ale zaměřená na reálné potřeby klienta? Pokud jsi empatický a chceš se stát odborníkem na finance, jsi na správném inzerátu!
Co bude tvou náplní práce?

  • Komunikace s lidmi a budování svého portfolia
  • Administrativa spojená s péčí o klienty
  • Poradenství ve finanční oblasti a bankovních produktů
  • Komunikace a koordinace aktivit napříč společností
  • Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
  • Práce v interním systému

A co tě čeká? Moderní prostředí s možností kariérního růstu!

Požadujeme

Co musíš splňovat?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Bez moderních technologií se neobejdeš - znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod. nutná!
  • Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
  • Komunikativní, sympatická osobnost s příjemným vystupováním

Nabízíme

Benefity: Benefity: * Finanční bonusy * 25 dní dovolené * 5 dní sick days * 12 dní osobního volna * Stravenky * Cafeterie (až 10 000 Kč/ročně) * Multisport karta * Slevy na produkty * Příspěvek na penzijní připojištění * Zvýhodněné mobilní tarify * Zvýhodněné služby a výrobky našich partnerů * Další vzdělávání v oblasti financí * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy