Typ nabídky

Minimální mzda

Oční lékař - zkrácený úvazek (až 50.000 Kč)

referenční číslo: 26081 | aktuálnost: 03.06.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste oční lékař s atestací a chcete v práci zažívat pohodu, místo stresu, že něco nestíháte? Nebo jste maminka a chcete mít v rámci své praxe v očním lékařství čas na svou ratolest? Pak hledáme právě Vás.

Náš významný klient, soukromá oční klinika hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

OČNÍ LÉKAŘ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (až 50.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za pacienty v oční ambulanci
  • provádění specializovaných diagnostických úkonů (OCT)
  • preventivní prohlídky a úkony v oblasti očního lékařství
  • stanovení léčebného plánu pro pacienty
  • spolupráce s ostatními kolegy a specialisty v rámci kliniky

Požadujeme

  • atestaci v oboru očního lékařství
  • pohodovou náladu a pečlivý přístup k pacientům

Nabízíme

  • práci v soukromé klinice a pohodové prostředí bez zbytečného stresu
  • zkrácenou pracovní dobu (běžně 8.00 – 15.00 h)
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • podpora dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mobil i pro soukromé účely
  • pozice je vhodná pro maminky po rodičovské dovolené (vzhledem ke zkrácenému úvazku)
  • Místo výkonu práce: Strakonice, Vodňany nebo Vimperk

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie