VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR PŘÍPRAVKŮ

referenční číslo: 12-10-379443/JD

Náplň práce

Vývoj a optimalizace montážních přípravků a zařízení. Úzký kontakt s výrobou. Dozor nad zaváděním automotive produktů do výroby - industrializace.
Upřesnění pracovní náplně:

  • konstrukce logistických rámů
  • Konstrukce dílů nárazníků atd.
  • Industrializace a support závodů

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • alespoň 3 roky praxe v oblasti konstrukce
  • úroveň anglického nebo německého jazyka B1
  • znalost CAD SW - Solidworks nebo Catia
  • zkušenost s materiály jako jsou plasty a železo
  • všeobecný technický přehled

Nabízíme

Benefity: * 25 dní dovolené * 13.plat * příspěvek na dopravu * pružná pracovní doba Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita